3. septembrī Priekuļu biatlona bāzē risinājās SBK „Cēsis" balvas izcīņas sacensības vasaras biatlonā.
Madonu šajās sacensībās pārstāvēja deviņpadsmit sportistu no Madonas BJSS. Biatlonisti sacentās individuāli: vecāko grupu audzēkņi – uz rolleriem, bet jaunākie – skriešus.
Vīriešu grupā pārliecinoša uzvara un zelta medaļa – Rolandam Pužulim, C grupā meitenēm dubultpanākums – 1. vietā – Elizabete Paura, 2. vietā – Agnija Nagle. Zēniem C grupā arī divas godalgotās vietas: 1. vietā – Ilvars Bisenieks, 2. vietā – Jēkabs Putniņš.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.09.2014.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS
biatlona nodaļas vadītāja
Foto no apbalvošanas