12. novembrī Madonas pilsētas sporta centrā BK "Madona" jaunāko klašu skolēniem organizēja pasākumu "Basketbols aicina".
Basketbola iepazīšanās nodarbību vadīja Madonas BJSS basketbola nodaļas treneri Agnis Beķeris un Arvis Grunte, palīdzēja basketbola nodaļas U-17, U-19 vecuma grupas basketbolisti N. Skripka, R. Brants, L. Lazdiņš, E. Pētersons, N. Dzelzkalējs un R. Čakstiņš.
60 minūšu nodarbībā piedalījās Madonas pilsētas 1. vidusskolas 1.-3. klašu skolēni, pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" sagatavošanas grupas "Kāpēcīši" bērni. Programmā bija iesildīšanās vingrinājumu kopīga izpilde, basketbola pamatelementi, stafete, metieni grozā, kopīga rotaļa, iepazīšanās ar jauno grāmatu "Basketbols – izkrāso, izlasi, izdomā", atbildes uz bērnu jautājumiem, kopīga fotografēšanās. Bildes var aplūkot madona.lv sporta sadaļā, galerijā, draugiem.lv un facebook vidē.
Katra klase savā īpašumā ieguva jauno grāmatiņu, saldumus, un bērni tiek aicināti trenēties basketbolā sporta skolā.
Liels paldies sporta skolotājai Elitai Gusarovai un 1.-3. klašu audzinātājām, "Kāpēcīšu" audzinātājai Solvitai Lūsei.
Mums pašiem pasākums šķita izdevies, ieguvām daudz pozitīvu emociju, priecājāmies par bērnu aktivitāti un jautrību. Ļoti ceram, ka bērni turpmāk izvēlēsies piekopt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.