Mārcienas pagasta pludmales volejbola laukumā šā gada pirmās cīņas par medaļām norisinājās pludmales volejbola sezonas atklāšanā, kas notika 14. jūnijā.
Uz sacensībām ieradās volejbolisti no Jāņukalna, Madonas ("Kofeins", "Sāpošais zobs"), Sauleskalna ("23", "Pasterīši", "Komanda", "Tīra muskulatūra"), Ļaudonas un Mārcienas ("Sakne", "Ediks un Lauris", "Mārciena 1"). Izspēlējot grupu etapu, noskaidrojās ceturtdaļfināla dalībnieki, pēc tam sekoja pusfināls un fināls. Pēc karstās dienas turnīra izskaņā par 3. vietu cīnījās Jāņukalna un Mārcienas komandas, bet par zelta un sudraba godalgām – Ļaudonas un Sauleskalna komandas. Uzvara tika Sauleskalna komandai, 2. vieta – Ļaudonas, bet 3. vieta – Jāņukalna pludmales volejbola spēlētājiem.
Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos. Gaidīsim ciemos arvien jaunus spēlētājus. Ar šo gadu šis turnīrs ir tapis par atklātu, tātad piedalīties var jebkurš Madonas novada spēlētājs.