Noslēdzies Latvijas volejbola 1. līgas regulārais čempionāts vīriešu komandām.
Madonas vīriešu komanda pēdējās divās spēlēs izcīnīja divas uzvaras. Vispirms sestdien mūsu komanda pārliecinoši ar rezultātu 3 : 0 uzveica Rīgas Volejbola skolas komandu. Svētdien saspringtā spēlē ar rezultātu 3 : 2 tika uzvarēta Kuldīgas NSS komanda. Regulāro čempionātu mūsu komanda noslēdza 6. vietā, izcīnot 27 punktus 18 spēlēs. Jāpiebilst, ka čempionātā piedalījās desmit komandas, bet cīņu par medaļām ceturtdaļfinālā turpina tikai astoņas labākās komandas.
Ceturtdaļfinālā, saskaņā ar regulārajā čempionātā izcīnītajām vietām, spēlēs šādi pāri: „Vecumnieki (1. v.) – „Gludi LM/Rīga" (8. v.); „Ozolnieki" (2. v.) – „Valgunde" (7. v.); „Kuldīga" (3. v.) – „Madona" (6. v.); „Valka" (4. v.) – Rēzeknes novads (5. v.).
Komandas spēlēs līdz divām uzvarām, pirmā spēle tiks aizvadīta zemāku vietu ieguvušās komandas laukumā, otrā un, ja būs nepieciešams, trešā spēle – augstāku vietu ieguvušās komandas laukumā. Madonas komandai pirmā play off spēle būs sestdien, 14. martā, pulksten 15 Madonas sporta centrā. Otrā spēle – jau svētdien, 15. martā, pulksten 15 Kuldīgā. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks 22. martā Kuldīgā.