Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Play off – „Madona” pret Kuldīgas NSS

GUNTIS LAZDA

Autors • 12.03.2015.

Play off – „Madona” pret Kuldīgas NSS
Burtu lielums

Noslēdzies Latvijas volejbola 1. līgas regulārais čempionāts vīriešu komandām.

Madonas vīriešu komanda pēdējās divās spēlēs izcīnīja divas uzvaras. Vispirms sestdien mūsu komanda pārliecinoši ar rezultātu 3 : 0 uzveica Rīgas Volejbola skolas komandu. Svētdien saspringtā spēlē ar rezultātu 3 : 2 tika uzvarēta Kuldīgas NSS komanda. Regulāro čempionātu mūsu komanda noslēdza 6. vietā, izcīnot 27 punktus 18 spēlēs. Jāpiebilst, ka čempionātā piedalījās desmit komandas, bet cīņu par medaļām ceturtdaļfinālā turpina tikai astoņas labākās komandas.
Ceturtdaļfinālā, saskaņā ar regulārajā čempionātā izcīnītajām vietām, spēlēs šādi pāri: „Vecumnieki (1. v.) – „Gludi LM/Rīga" (8. v.); „Ozolnieki" (2. v.) – „Valgunde" (7. v.); „Kuldīga" (3. v.) – „Madona" (6. v.); „Valka" (4. v.) – Rēzeknes novads (5. v.).
Komandas spēlēs līdz divām uzvarām, pirmā spēle tiks aizvadīta zemāku vietu ieguvušās komandas laukumā, otrā un, ja būs nepieciešams, trešā spēle – augstāku vietu ieguvušās komandas laukumā. Madonas komandai pirmā play off spēle būs sestdien, 14. martā, pulksten 15 Madonas sporta centrā. Otrā spēle – jau svētdien, 15. martā, pulksten 15 Kuldīgā. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks 22. martā Kuldīgā.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px