Latvijas 3 × 3 basketbola čempionāta turpinājumā 17. jūnijā Jelgavā, pie Zemgales Olimpiskā centra, spēlēja trīs komandas no Madonas.
Jaunākajā U-12 (2005. g. dz. un jaunāki) grupā otrreiz piedalījās komanda "M-skola" (P. Supe, M. Peilāns, R. Ščeglovs). Spēlējot ar gadu vecākiem jauniešiem Ogrē, neizdevās gūt panākumus. Jelgavā aizvadot sešas spēles, pieredze nedaudz uzkrāta un arī izcīnīta pirmā uzvara grupu turnīrā.
V (2000. g. dz. un vecāki) kārtējo posmu aizvadīja komanda "Div ar pus" (D. Sakne, G. Vizāns, N. Nīgalis). Komanda "aizsitās" līdz 1/4 finālam, kur par 2 punktiem piekāpās sezonas līdervienībai. Taču divos posmos pēc kārtas Bite Latvija Skill Challenge spēka un izturības trasē triumfēja un vērtīgu balvu ieguva Dagnis Sakne, bet trīspunktu metienu konkursā 60 eiro dāvanu karti un uzvaru izcīnīja Niks Nīgalis.
U-14 (2003. g. dz.) teicams posms izdevās komandai "Beķerīši" (E. Skuja, A. Šilinskis, D. Točs, R. Ostrovskis) – 14 komandu konkurencē apakšgrupā izcīnīta 3. vieta. Vēlāk 1/4 finālā sekoja uzvara pār Ogres posma uzvarētājiem "Ogre var!", 1/2 finālā pārpēta Rīgas "Pār-daugavas" vienība un finālā "nereāli" nervozā cīņā izcīnīta uzvara ar 12 : 10 pār Rīgas "Elvīns". Pirmajā posmā Jēkabpilī – 4. vieta, otrajā posmā Ogrē – 2. vieta, un trešajā posmā Jelgavā – 1. vieta, kas pašlaik ļauj ieņemt līderpozīcijas Latvijas 3 × 3 basketbola čempionāta kopvērtējumā U-14 grupā.
Ar komandām un citiem basketbola draugiem tiekamies 24. "Topbumba" 3 × 3 basketbola turnīrā 2. posma sacensībās 30. jūnijā pulksten 17 Madonā, Priežu kalniņa laukumos. Savukārt jauniešiem no 26. līdz 30. jūnijam paredzēta basketbola dienas treniņnometne.
27.06.2017.