Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Pirmais posms atklāts Saieta laukumā

Redakcija

Autors • 17.06.2014.

Pirmais posms atklāts Saieta laukumā
Burtu lielums

6. jūnijā Madonas Saieta laukumā pilsētas svētku ietvaros notika ielu basketbola sacensību „Topbumba 2014" 1. posma sacensības.

Ielu basketbola turnīrs „Topbumba" Madonā notiek jau 21. gadu.
Kā jau katru gadu, tieši 1. posmā ir vislielākais dalībnieku skaits. Šogad 1. posmā piedalījās 31 komanda, sacenšoties piecās vecuma grupās.
Jaunākajā grupā U-12 (2004. g. dz. un jaunāki zēni) uzvaru izcīnīja komanda „Ērgļi-2" (T. Vilnītis, M. Vasks, R. Bauers, M. Štils), 2. vietā – „Ērgļi-1" (M. Užāns, V. Masaļskis, N. Olte, A. Einišs), 3. vietā – „Dzelzs Vilks" (D. E. Tarvids, G. Griboniks, M. Peilāns, T. Gulbis).
U-14 (2002.-2003. g. dz. zēni) 1. vietā – komanda „NB-3" (A. Šilin­skis, D. Točs, E. Skuja), 2. vietā – „Ērgļi" (A. Šmits, M. Šaicāns, K. Židavs), 3. vietā – „Cesvaine" (M. O. Ļavs, R. Boks, R. Boks).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.06.2014.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

MĀRA GAILUMA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px