Madonas pilsētas svētku ietvaros – 7. jūnijā pulksten 11 – Saieta laukumā notiks tradicionālā ielu basketbola turnīra "Topbumba" pirmā posma spēles. Pasākums tiek rīkots jau 22. gadu.
Sacensības organizē un vada Madonas bērnu un jaunatnes sporta skola, galvenais tiesnesis – Agnis Beķeris. Dalībnieki spēlēs četrās grupās: U-10 (2006. g. dz. un jaunāki) zēni, meitenes, U-14 (2002.-2005. g. dz.) zēni, meitenes, U-16 (2000.-2001. g. dz.) jaunieši, jaunietes, U-19 (1999. g. dz. un vecāki) jaunieši, vīri.
Turnīram "Topbumba 2015" paredzēti četri posmi. Otrais posms ieplānots 19. jūnijā Madonā, Priežu kalna laukumos, otrais posms – 25. jūlijā Cesvainē, ceturtais posms – 30. augustā Madonā, Priežu kalnā.
Komandas kopvērtējumā vērtēs pēc trīs labāko posmu izcīnīto vietu summas.
Pēc katra posma apbalvos 1.-3. vietas ieguvējas komandas ar kausiem, bet kopvērtējuma 1.-3. vietas ieguvējas komandas – ar kausiem un medaļām.
Uz katru posmu pieteikšanās – sacensību dienā stundu pirms izlozes. Ar nolikumu var iepazīties www.madona.lv.