27. maijā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norisinājās Latvijas Slēpošanas federācijas organizēts distanču slēpošanas sezonas noslēguma pasākums un kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana.
Sporta skolu grupā uzvarēja Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) distanču slēpotāji, otrajā vietā – Cēsu pilsētas sporta skola, trešajā – sporta skola "Arkādija".
Par sasniegumiem 2017./2018. gada ziemas sezonā tika apbalvoti Madonas BJSS slēpotāji: Raimo Vīgants, Kitija Auziņa, Lauris Kaparkalējs, Silvestrs Švauksts, Kalvis Kristers Krīgers, Gustavs Sināts, Niks Saulītis, Ilvars Bisenieks, Līva Šahno, Madara Veckalniņa, Linda Kaparkalēja. Klubu grupā apbalvoja arī Zinaīdu Rācenāju.
Pasākumu vadīja Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas distanču slēpošanas nodaļas vadītājs Dainis Vuškāns. Apbalvoja Latvijas Slēpošanas federācijas prezidents Vairis Brīze un ģenerālsekretārs Agris Raugulis.
Apbalvoja visu vecuma grupu 1.-6. vietas ieguvējus un klubu/sporta skolu kopvērtējuma 1.-3. vietas ieguvējus 2017./2018. gada sezonā.
Sekoja kopīgas sarunas, treneru diskusijas par nākamo sezonu.
Norisinājās arī sportiskas aktivitātes starp sporta skolām un klubiem un jauktajām komandām, volejbola, strītbola, futbola turnīrs (komandās 3 zēni un 1 meitene).
12.06.2018.