19. janvārī Madonas BJSS U-8 (2012. g. dz.) komanda ieguva jaunu spēļu pieredzi, piedaloties turnīrā "Sportland kauss futbolā" Rīgā.
Agrā svētdienas rītā kopā ar saviem sportu atbalstošajiem vecākiem mūsu futbolisti ieradās galvaspilsētā, lai pārbaudītu savus spēkus četrās spēlēs pret galvaspilsētas futbola klubiem. Spēles notika uz sintētiskā seguma Elektrum olimpiskajā centrā ar 20 minūšu laika formātu, spēlējot 6 × 6.
Mūsu mazie futbolisti laukumā izjuta spēlēšanas prieku un centās sadarboties kā komanda, izmantojot treniņprocesā apgūtās prasmes. Šādas sacensības ārpus ierastās vides ir ļoti noderīgas, lai mazie futbolisti kļūtu drosmīgāki un motivētāki.
Paldies vecākiem par uzticību, bet spēlētājiem – par parādīto centību un vēlmi apgūt jaunas futbola spēles zināšanas.
22.01.2020.