Kamēr Latvijā vēl nav pietiekami noturīgu sniega apstākļu distanču slēpošanai, 27. novembrī uz pirmā sniega treniņnometni Idrē Zviedrijā devās Madonas BJSS delegācija – 12 sportisti un divi treneri. Treniņnometnē iekļauti slēpotāji, biatlonisti, kā arī orientēšanās sportisti.
Uz pirmā sniega treniņnometni Idrē, kur izveidota mākslīgā sniega trase, no Madonas BJSS aizbrauca ziemas sporta veidu – distanču slēpošanas, biatlona, ziemas orientēšanās – 12 labāko sportistu komanda, ko pavada Madonas BJSS treneri Dainis Vuškāns (distanču slēpošana) un Gunārs Ikaunieks (ziemas orientēšanās).
Ziemas orientēšanās sportā treniņnometnē piedalās Dāvis Vintišs, Ritvars Lepeškins, Uģis Beķeris, Elīza Madsena un Anete Strauta.
Slēpotājus pārstāv Kitija Auziņa, Silvestrs Švauksts, Gustavs Sināts, Lauris Kaparkalējs, Uvis Akmentiņš, biatlonu – Līva Šahno un Katrīna Bērziņa.
Nometni finansiāli atbalsta Madonas novada pašvaldība.
Diemžēl pēc atgriešanās no Zviedrijas nometnes dalībniekiem būs jāievēro piesardzības noteikumi saistībā ar "Covid-19" vīrusu un jāievēro pašizolācija.
01.12.2020.