5. februārī Madonas BJSS U-10 (2012. g. dz.) futbola komanda aizvadīja turnīru Rīgā.
Spēles notika "Playoff Arena" sintētiskā seguma laukumos iekštelpās, kur, spēlējot 4 pret 4 laukuma spēlētāju formātā, mūsu futbolistiem bija iespēja pēc ilgāka pārtraukuma izjust spēlētprieku.
Pēc četru mēnešu pauzes saistībā ar noteiktajiem ierobežojumiem šīs bija ilgi gaidītās sacensības, kur iegūt pozitīvas emocijas. Diemžēl komanda uz spēlēm nedevās pilnā sastāvā karantīnas un slimošanas dēļ, bet godam izturēja agro izbraukšanu un intensīvo spēļu ritmu. Vēl viens pārbaudījums bija sacensties pret gadu vecākiem futbolistiem.
Spēlējot 4 pret 4 laukuma spēlētāju formātā, mūsu spēlētāji nospēlēja astoņas spēles, kurās izcīnīja trīs panākumus un piedzīvoja piecas neveiksmes. Prieks, ka mūsu futbolisti apliecināja, ka ir drosmīgi un nepiekāpīgi divcīņās. Izdevās gan prasmīgas darbības ar bumbu individuāli, gan sadarbība komandā. Pats būtiskākais bija redzēt jaunajos futbolistos spēlēšanas azartu un pozitīvas emocijas no tā, kas izdodas laukumā.
Madonas BJSS U-10 (2012. g. dz.) komandā piedalījās: vārtsargs G. Šmits, laukuma spēlētāji A. Birziņš, N. Trušus, J. Zēmelis, J. Ankravs, M. Bērziņš, K. Rukmanis, E. Stoma, N. Pujāts.
JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS U-10 komandas treneris
15.02.2022.