Nesen, no 20. līdz 22. jūlijam, Madonā norisinājās Pasaules kausa posms rollerslēpošanā, kur divus čempiona titulus izcīnīja Raimo Vīgants – gan 200 m sprintā, gan 20 km masu startā pilsētas ielās.
No 7. līdz 16. augustam uz Norvēģiju, lai piedalītos Pasaules kausa nākamā posma sacensībās rollerslēpošanā, devušies arī Latvijas rollerslēpotāji. Viņu vidū ir Madonas BJSS sportisti – Raimo Vīgants, Ilvars Bisenieks un Kitija Auziņa.
14.08.2018.