4. septembrī Priekuļos norisinājās slēpošanas-biatlona kluba "Cēsis" balvas izcīņas sacensības vasaras biatlonā –
minisprintā, masu startā, krosā.
Spēkiem mērojās Cēsu pilsētas sporta skolas, Alūksnes, Daugavpils, Madonas BJSS jaunie biatlonisti.
Konkurences cīņā madonieši izcīnīja godalgotas vietas. C grupā 5,4 km biatlona distancē uz rolleriem uzvarēja Keita Patrīcija Kolna, 3. vietā – Ernests Plotka, 4. vietā – Armands Zālītis, 5. vietā – Kaspars Krūmiņš. Undīnei Lūsei, Ancei Upeniecei, Rēzijai Naglei šajā grupā – attiecīgi 5. līdz 7. vieta.
B grupā Rainers Upenieks, veicot 8,6 km, ierindojās 2. vietā. A grupā jauniešiem 10,4 km distancē Raivis Voselis ieņēma 3. vietu.
Minisprintā C grupā Keita Patrīcija Kolna un Armands Zālītis ierindojās 2. vietā, bet B grupā
3. vietu izcīnīja Bruno Bīrītis.
Jaunākās – D – grupas dalībnieki skrēja krosu. Masu startā Everts Bekasovs no Madonas BJSS ierindojās 1. vietā, Martins
Arama – 5. vietā.
No meitenēm krosā aiz alūksnietēm un daugavpilietēm labākais rezultāts Sabīnei Mālniecei no Madonas BJSS.
14.09.2021.