7. oktobrī Priekuļos norisinājās slēpošanas-biatlona kluba "Cēsis" balvas izcīņa vasaras biatlonā, piedaloties sportistiem no Daugavpils, Alūksnes, Cēsu pilsētas sporta skolas, Madonas BJSS un arī Lietuvas.
Veicot 8 km individuālo klasisko distanci ar rolleriem, B grupā uzvarēja Madonas BJSS biatlona nodaļas audzēkne Līva Šahno. Otra madoniete – Kima Krūmiņa, pieļaujot sešas kļūdas šautuvē, palika ceturtā, tūlīt aiz Viļņas un Daugavpils biatlonistēm. Jauniešiem Raivis Vosels ierindojās 7. vietā.
A grupā jauniešiem 12,5 km distancē Ilvars Bisenieks izcīnīja otro vietu, piekāpjoties sportistam no Viļņas Romuali Aleksandrovam. Danai Naglei – 8. vieta.
C grupā jaunietēm Madonas BJSS audzēkne Katrīna Bērziņa, pieļaujot trīs kļūdas šautuvē, ieguva 2. vietu, paliekot aiz daugavpilietes Solvitas Maļinas, kas šautuvē vienīgā no visiem dalībniekiem trāpīja visos mērķos. Madarai Veckalniņai šoreiz piecas kļūdas šautuvē un 5. vieta. Rainers Upenieks ieņēma 6. vietu, Kārlis Ernests Janovskis un Bruno Bīrītis – attiecīgi 8. un 9. vietā.
Kārtējo reizi pierādījās, kāda nozīme ir precīzai šaušanai. Kamēr "Smeceres silā" norit biatlona šautuves rekonstrukcija, Madonas BJSS biatlona nodaļas audzēkņiem treniņi rollertrasē notiek bez lodēm.
16.10.2018.