7. un 8. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika 2020. gada Latvijas čempionāts U-18 grupas jauniešiem un U-20 grupas junioriem. Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas sportisti izcīnīja piecas medaļas.
U-20 grupā par uzvarētāju 60 m barjerskrējienā kļuva un zelta medaļu izcīnīja Laura Dūma (8,65 sek.). Vēl Laurai sudraba medaļa tāllēkšanā (5,64 m). Abi rezultāti ir sportistes personiskie rekordi, bet 60 m barjerskrējiena finālā uzrādītais rezultāts ir dalīts otrais augstvērtīgākais pēc IAAF punktu tabulām šajā čempionātā – 1017 punktu. Bronzas medaļu augstlēkšanā izcīnīja Jānis Šķēle (1,90 m), arī 5. vietu tāllēkšanā (6,47 m). Vēl augstas vietas izcīnīja un finālos tika Jurģis Šahno, kam 5. vieta trīssoļlēkšanā (12,95 m) un 6. vieta tāllēkšanā (6,29 m). Ļoti spēcīgā konkurencē Laurai Līvai Umperovičai iegūta 10. vieta 200 m (27,22 sek.) – personiskais rekords telpās – un 12. vieta 60 m (8,31 sek.).
U-18 grupā par uzvarētāju kārtslēkšanā kļuva Ērika Līna Rivseniece (2,55 m), bet sudraba medaļa tika Luīzei Barkānei (2,40 m). Vēl Luīzei izcīnīta 4. vieta 3 kg lodes grūšanā (12,46 m). Jāuzteic Kristera Gribonika starts augstlēkšanā (1,80 m) –
10. vieta.
26.02.2020.