Jau ierasts, ka jauno sezonu sākam ar Madonas novada atklāto čempionātu volejbolā vīriešiem.
Spēles ir paredzēts sākt novembrī. Arī telpu futbola čempionātu ir paredzēts rīkot novembrī. 2. novembrī notiks arī Madonas novada čempionāta finālsacensības basketbolā. Savus treniņus un sacensības Madonas pilsētas sporta centrā ir sākuši arī dambretes spēles entuziasti Māra Bārbala vadībā.
Madonas novada sporta spēļu komandas uzsākušas sezonu Latvijas čempionātos: volejbolā – sieviešu komanda "Heta"/Madona (treneris Jānis Sudārs), VK "Madona" vīriešu komanda (treneris Guntis Lazda), basketbolā: BK "Madona"/BJSS (treneris Agnis Beķeris), florbolā – FK "Madona" komanda (treneris Kalvis Koskevičs), FK "Kalsnava" komanda (treneris Helmuts Polis), hokejā – entuziastu hokeja līgas komanda "Skandibus", "Latvāņi" (neatkarīgā amatieru hokeja 3. līga).
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators