7. un 8. oktobrī Madonas BJSS jaunie basketbolisti aizvadīja kārtējās spēles 1. kārtā.
7. oktobrī viesojāmies Rēzeknes novada Dricānos. Trenera Arvja Gruntes trenētā U-13 (2005. g. dz.) vecuma grupas komanda piekāpās "Rugājiem" ar rezultātu 31 : 39 un komandai "Ezerzeme"/BJSS/Viļāni ar 23 : 52.
8. oktobrī Madonā arī sīvās cīņās sekoja zaudējumi "Gulbenei" (46 : 57) un "Alūksnei" (45 : 48). Pirmajā kārtā Madonas BJSS U-13 komandai ir divas uzvaras un seši zaudējumi.
Daudz labāk klājās U-12 (2006. g. dz.) komandai, kas Dricānos ar rezultātu 66 : 31 pārspēja komandu "Ezerzeme"/BJSS un ar 58 : 12 – Rēzeknes novada BJSS komandu.
Otrajā dienā Madonā U-12 komanda pieveica Gulbenes puišus ar 57 : 45 un "Alūksni" ar rezultātu 56 : 20. Pašlaik U-12 komandai ir sešas uzvaras un nav zaudējumu.
Šajā sabraukumā U-13 komandas rindās atkal visās spēlēs pārliecinoši labāko sniegumu demonstrēja Andris Priede, bet U-12 jaunieši demonstrēja labu komandas darbu.
Nākamās 1. kārtas spēles 21. oktobrī paredzētas Jēkabpilī, 22. oktobrī – Madonā, spēlējot pret Limbažu/Salacgrīvas un Aizkraukles komandām, 28. oktobrī – Valmierā, tiekoties ar Valmieras un Cēsu komandām. Līdz ar to "Persil" grupām 1. kārta būs beigusies. Jau novembrī sāksies 2. kārta, reizi mēnesī tiekoties ar līdzvērtīgiem pretiniekiem no Austrumiem, Rietumiem un Centra.
17.10.2017.