Noticis Krievijas ziemas peintbola čempionāta pirmais posms.
Sacensības notika Sanktpēterburgā, uz turieni devās arī spēcīgākie Latvijas pārstāvji no komandām PB "Telpa" ("Moto-Ski") un "Bad Company". Kopīgiem spēkiem cīnoties 1. divīzijā, kas šī turnīra ietvaros ir visspēcīgākā, komanda ieguva "nepatīkamo" 4. vietu. Tas ir vērā ņemams sasniegums, jo bez iepriekšējas sagatavotības uz speciāli izvietotā laukuma varēja izrādīt nopietnu pretestību pretiniekiem.
Turnīrā piedalījās spēcīgākās Krievijas, Somijas, Igaunijas un Baltkrievijas komandas.
Paldies "Lux Express" par atbalstu, nodrošinot ērtu transportu uz Sanktpēterburgu, kas sportistam ir ļoti svarīgi – garajos pārbraucienos justies svaigam un nezaudēt spēkus.
Ņemot vērā, ka spēlētāji pirmo reizi spēlēja augstākajā divīzijā, peintbola lodīšu kvalitāti, treniņa trūkumu uz laukuma un laukuma īpatnības, tas liedza komandai cīnīties par augstāku vietu šajā posmā.
Velkot kopsaucējus – rezultāts ir labs, jāizanalizē kļūdas un jājūt līdzi spēlētājiem nākamajā posmā, kas notiks jau pēc pāris nedēļām. Vēlamies pateikties atbalstītājiem: peintbola PB "Telpa" par treniņu nodrošināšanu, "Lux Express" – par transportu un "Mapei", "Indutek", "Gemoss" – par finansiālo atbalstu.