13. septembrī BK „Madona"/BJSS komanda devās uz draudzības spēli Ogrē, kur spēli aizvadījām ar LBL2 BK „Ogre" komandu.
Abas komandas gana daudz variēja ar sastāvu, BK „Madona"/BJSS mēģināja savienot jaunību ar pieredzi, kas bieži vien nesa augļus. Jāuzteic arī Rīgā studējošie jaunieši. Pirmā un trešā spēles ceturtdaļa labāk izdevās mūsu komandai, kuras tika uzvarētas ar 22 : 16 un 23 : 20, bet otrajā ceturtdaļā 16 : 22 un ceturtajā 19 : 31. Spēles beigu rezultāts 89 : 80 par labu BK „Ogre". Rezultatīvākie mūsu komandas sastāvā bija kapteinis J. Mednis (18 p.), E. Pētersons (13 p.), E. Skuja (13 p.), N. Skripka (11 p.), K. Bitels (9 p.), N. Romanovskis (7 p.), G. Vizāns, R. Zemītis un E. Malta katrs pievienoja 3 punktus.
Pirmā BK „Madona"/BJSS LBL3 mājas spēle notika jau 1. oktobrī pret BK „Krāslava"/Sporta skola komandu.
U-17 (2003. g. dz.) jauniešu komanda 29. oktobrī Parksepā (Igaunija) aizvadīja pēdējo pārbaudes turnīru pirms cīņām Latvijas Jaunatnes basketbola Superlīgā.
Spēlētāju resursi ir tādi, kādi mazpilsētā ir, tāpēc šogad Madonas BJSS un Alūksnes BJSS 2003. g. dz. jaunieši apvienojās vienā komandā. Finansiālu apsvērumu dēļ vasarā daudzi jaunieši nevarēja ierasties uz kopēju treniņnometni, tāpēc tagad „salīmēt" abas komandas ir gana grūti. Mēģinājām to darīt šajā turnīrā un saprast, uz ko katrs jaunietis ir spējīgs. Pagājušajā sezonā puiši izcīnīja 9. vietu Latvijā, šogad atkal cīnīsimies 13 labāko Latvijas U-17 komandu konkurencē ar Jēkabpils/Līvāni, BJBS „Rīga" Centrs, Rīga/DSN, Rīga/DSN2, „Ezerzeme"/BJSS, Rīga/Jugla, Rīga/Basketbola klase, BS „Ogre", Rīga/A. Kraukļa VEF, Valmiera, Ādaži, Saldus komandām.
Pirmajā šī turnīra spēlē piekāpāmies Tartu „Kalev"/PK komandai (51 : 65), otrajā – zaudējums vietējai Parksepa SK/ Voru (50 : 58), bet spēlē par 3. vietu – uzvara pār Valgamaa/Varska (41 : 37).
Turnīrā atzīstamu sniegumu rādīja Edijs Skuja, Mārtiņš Zeltkalns un komandas vērtīgākā spēlētāja balvu ieguvušais Arvis Šilinskis.
02.10.2019.