Madonas komanda piedalījās Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā U-19 grupā 3. līgā. Pirmais posms notika Daugavpilī 4. martā.
Madonas komanda spēlēja ar mājinieku komandu – Daugavpils BJSS II. Ar rezultātu 3 : 0
setos Madonas spēlētāji pēc ļoti tuvas un saspringtas spēles piekāpās. Nākamajā dienā – 5. martā – Madonas komanda spēlēja pret Jūrmalas sporta skolas komandu, ko uzvarēja ar rezultātu 3 : 1. Pēc zaudējuma 1. setā Madonas volejbolisti spēja atgūties un uzvarēja nākamajos 3 setos, izcīnot uzvaru. Pēc šīs spēles Madonas komanda cīnījās pret Rūjienas sporta skolas komandu un uzvarēja ar rezultātu 3 : 1. Nākamā kārta notiks 20. martā.
Komandā spēlē: Jēkabs Gruduls, Daivis Grudulis, Lauris Baranovs, Rihards Vaivods, Deniss Puškašu, Aigars Točs, Elvis Saulītis, Arvis Spuriņš, un komandas treneris – Valentīns Rakstiņš.