Sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" ir beigusies ziemas sacensību sezona, bet vēl ir iespējams slēpot, kaut, spriežot pēc apstākļiem pilsētā, sniegam vairs nekur nevajadzētu būt.
Līdz Lieldienām laikapstākļi mūspusē bija kā ziemā, bet 8. un 9. aprīlī pārspētie gaisa temperatūras rekordi nokausēja vēl palikušo sniegu visur, tikai ne trasē. Siltumam spēj pretoties bagātīgi saražotais mākslīgais sniegs, kaut gan 9. aprīlī Madonas pusē termometra stabiņš pakāpās virs 20 grādu atzīmes. Madonas sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks apstiprināja: – Vēl ziemas sporta cienītājiem slēpošana iespējama 2 km aplī, un vēl aprīlī var baudīt ziemas priekus. Treniņi Madonas BJSS slēpošanas un biatlona nodaļas audzēkņiem vēl kādu nedēļu notiks uz sniega.
Apstākļus slēpošanas trasē var aplūkot vietnē www.smeceressils.lv izvietotajā Web kamerā.
11.04.2018.