24. maijā Madonas pilsētas sporta centrā Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar basketbola klubu „Madona" organizēja basketbola sacensības jauniešu un vīru komandām „Pavasara kauss 2014".
Turnīrā piedalījās trīs komandas: Madonas BJSS jauniešu komanda, Madonas BJSS absolventu komanda un BK „Madona". BK „Madona" sastāvā turnīrā spēlēja arī profesors, Latvijas Universitātes Kardioloģijas zinātniskā institūta direktors Andrejs Ērglis.
Aizvadot trīs visai nopietnas cīņas, turnīrā uzvaru izcīnīja Madonas BJSS absolventi – M. Liberts, K. Liberts, E. Lazdups, A. Lazdups, R. Zemītis, K. Ķaune, T. Kohanovs. Otrajā vietā – Madonas BJSS 1998./1999. g. dz. jauniešu komanda, trešajā vietā – vīru BK „Madona" komanda.
Komandas apbalvoja bijusī madoniete, tieslietu ministre Baiba Broka.
Paldies par veiksmīgi aizvadīto turnīru Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoram M. Gailumam, Madonas BJSS, BK „Madona" prezidentam M. Caunītim, tiesnešiem un visiem dalībniekiem.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
OLITAS LIBERTES foto