Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pasaules kausa sacensības – veiksmīgi noslēgušās

MĀRIS GAILUMS, Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators

Autors • 03.08.2015.

Burtu lielums

No 23. līdz 26. jūlijam Madonas pilsētā un sporta atpūtas bāzē "Smeceres sils" veiksmīgi noslēgušās Pasaules kausa izcīņas rollerslēpošanā 2. posma sacensības.

Pavisam piedalījās 101 sportists no 10. valstīm: Itālijas, Norvēģijas, Lietuvas, Zviedrijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Vācijas, Kazahstānas un Latvijas. Gandarījums ir gan par paveikto sacensību organizēšanā, gan par sacensību rezultātiem. Pārrakstīt Latvijas slēpošanas vēsturi izdevās Latvijas izlases sportistiem no Madonas novada, izcīnot divas medaļas Pasaules kausa posmā Madonā. Sprinta distancē junioriem Madonas pilsētā, Raiņa ielā, zelta medaļu izcīnīja Raimo Vīgants, bet iedzīšanas disciplīnā 15 kilometros – Indulis Bikše ieguva sudraba medaļu (4. vieta klasiskajā distancē). Par veiksmīgiem uzskatu arī pārējo Madonas rollerslēpotāju – Arvja Liepiņa, Kitijas Auziņas, Ievas Pūces, Līnas Nagles – rezultātus.
Madonas novada pašvaldības vārdā paldies sportistiem par teicamajiem startiem Pasaules kausa izcīņas sacensībās rollerslēpošanā Madonā, treneriem – par ieguldīto darbu šādu panākumu sasniegšanā, vecākiem – par atbalstu, sapratni un līdzjušanu.
Paldies Latvijas Slēpošanas savienībai un personīgi Jurim Pīpkalējam, Mārtiņam Niklāsam par lielisku sadarbību un iespēju organizēt šāda līmeņa sacensības tieši Madonā.
Sacensību direktora Gunāra Ikaunieka un viņa profesionālās tiesnešu komandas paceltā latiņa sacensību organizēšanā, tiesāšanā un vadīšanā ir novērtēta ar vārdiem "ļoti labi" no Starptautiskās slēpošanas federācijas inspektora puses. Nākamo šāda līmeņa sacensību organizatoriem būs jāiegulda daudz darba, lai noorganizētu sacensības līdzvērtīgi vai vēl labāk.
Paldies par atbalstu Pasaules kausa izcīņas posma organizēšanā Madonas novada pašvaldībai, Gunāram Ikauniekam un viņa komandai, Madonas pilsētas pārvaldniekam Guntim Ķeverim, Madonas pilsētas kultūras nama darbinieku kolektīvam, lieliem un maziem dejotājiem no "Vidzemes" un pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte", folkloras kopai "Vērtumnieki", Madonas pilsētas nekustamo īpašumu nodaļai, Madonas slimnīcas medicīnas brigādēm, biedrībai "A2", Jānim Lazdānam, informatoram Ivaram Bācim un visiem sportistu līdzjutējiem par atbalstu Madonas pilsētas Raiņa ielā izveidotajā sprinta distancē, Saieta laukuma atklāšanas parādē un sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils".
Uz tikšanos nākamajās sacensībās Madonā!

 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px