15. jūlijā, noslēdzot otro biatlonistu vasaras nometni, sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" norisinājās Madonas BJSS kausa izcīņas sacensības vasaras biatlonā.
Sporta bāzē „Smeceres sils" pulcējās ap simts visu vecuma grupu jauno biatlonistu, kas sacentās, gan braucot ar rolleriem, gan skrienot krosu. Sacensībās piedalījās biatlonisti no Cēsīm, Alūksnes, Daugavpils, Madonas, Lietuvas pilsētas Anīkšči un Maskavas reģiona pilsētas Himki.
Kā veicās Madonas BJSS biatlonistiem? Sacensībās ar rolleriem B grupā jauniešiem par uzvarētāju kļuva Ilvars Bisenieks, bet 3. vietu izcīnīja Jēkabs Putniņš, 7. vietā – Niks Saulītis, B grupā jaunietēm 5. vietā ierindojās Karīna Narkovska, 6. vietā – Dana Nagle, 7. vietā – Agnija Nagle. C grupā jaunietēm 3. vietu izcīnīja Līva Šahno, bet 7. vietu –
Marta Lība Igaune. Jauniešiem C grupā 8. vietā – Uvis Akmentiņš.
Skrienot krosu D grupas meiteņu konkurencē 3. vietu ieņēma Arta Pušņakova , 5. vietā – Daniela Dzene, 7. vietā – Katrīna Bērziņa, 9. vietā – Samanta Sčucka, D grupā zēniem 7. vietā – Kārlis Ernests Janovskis, 10. vietā – Bruno Bīrītis. Jaunākie bija E grupas biatlonisti. Zēniem 3. vietā ierindojās Adrians Zdanovskis, bet 4. vietā – Mārtiņš Janovskis, 5. vietā Armands Zālītis, attiecīgi tālākajās vietās – Kristers Sčuckis,
Kaspars Krūmiņš un Alekss Škaļikovs. Meitenēm 2. vietu ieguva Madara Veckalniņa, 4. vietu – Undīne Lūse.
Pēcpusdienā biatlonisti sacentās mini stafetēs. Sudraba medaļu izcīnīja Elizabete Paura un Karīna Narkovska, bronzas medaļu – Ilvars Bisenieks un Kima Krūmiņa, kā arī Kārlis Ernests Janovskis un Marta Lība Igaune.
Madonas BJSS biatlonisti šovasar vēl cītīgi trenēsies gan Alūksnē, gan Igaunijā, Otepē, gan tepat Madonā. No 22. augusta beidzamā dienas treniņnometne notiks sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils". Madonas BJSS biatlona nodaļas jaunais treneris Mārtiņš Indriksons uz šo nometni aicina pieteikties arī jaunus 2008. un 2009. gadā dzimušos bērnus, lai ar jauno mācību gadu varētu apgūt šo interesanto sporta veidu – biatlonu.