Latvijas basketbola jauniešu U-16 (1998. g. dz.) izlase guvusi panākumu Turcijā, kur Sakarijā notika tradicionālais U-16 izlašu turnīrs. Tajā šogad piedalījās 15 komandu no Eiropas un Argentīnas izlase.
Turcijā šajā pašā turnīrā pērn Latvijas izlasē spēlēja arī Madonas BJSS audzēknis Zigmārs Raimo.
Šogad izlasei veicās vēl labāk – izcīnīta 1. vieta turnīrā. Uzvarēta Bosnija un Hercegovina (97 : 54), Krievija (91 : 63), Turcija (71 : 68), Slovēnija (84 : 56), Argentīna (87 : 79), Francija (73 : 46).
Latvijas U-16 izlases komandā spēlēja 8 sporta skolu audzēkņi.
Būs ļoti interesanti vērot šīs izlases sniegumu Eiropas čempionātā, īpaši tāpēc, ka augusta beigās tas norisināsies Latvijā.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris