19. septembrī 37 jaunie biatlonisti no Madonas BJSS devās uz Priekuļu slēpošanas un biatlona bāzi, lai sacenstos klasiskajā biatlonā uz rolleriem.
Jaunākā vecuma bērni distances veica skrienot.
Startējot ar rolleriem, labākie rezultāti bija C grupas meitenēm, kur visu goda pjedestālu aizņēma Madonas BJSS biatlonistes. Zelta medaļa – Līvai Šahno, 2. vietā – Elizabete Paura, bet 3. – Kima Krūmiņa. B grupā jauniešiem 3. vietā – Ilvars Bisenieks, 4. vietā – Jēkabs Putniņš.
Minisprintā C grupā jauniešiem galveno balvu par 1. vietu ieguva Anrijs Pušņakovs, bet jaunietēm 3. vietā – Elizabete Paura. Patiess prieks par pašiem mazākajiem dalībniekiem, kam šī bija pirmā sacensību pieredze. Visi godam veica distanci un bija gandarīti par sasniegtajiem rezultātiem.
Jau 26. un 27. septembrī sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" visi biatlonisti sacentīsies Latvijas čempionātā vasaras biatlonā: 26. septembrī – klasiskais biatlons uz rolleriem (starts pulksten 12), 27. septembrī – sprints skriešus (starts pulksten 11). Novēlēsim mūsu sportistiem veiksmīgus startus Latvijas čempionātā!