19. un 26. februārī Madonas vīriešu volejbola komanda aizvadīja divas izbraukuma spēles Latvijas volejbola Nacionālās līgas 2. divīzijas ietvaros.
19. februārī komanda viesojās pie Jēkabpils komandas „Jēkabpils Juniori" un svinēja ļoti svarīgu uzvaru ar rezultātu 3 : 2. Savukārt 26. februārī Madonas volejbolisti aizvadīja spēli Daugavpilī pret vietējo „DBJSS" komandu, kas guva uzvaru ar rezultātu 3 : 1.
Pēc šīm divām svarīgajām uzvarām izbraukumos komanda nostiprinājās play off (izslēgšanas spēles) zonā un ieņem 7. vietu 11 komandu konkurencē, atpaliekot par vienu punktu no 6. vietā esošās Rīgas komandas „RVS" un par deviņiem punktiem apsteidzot 8. vietas komandu „VK Valka". Izslēgšanas spēlēs piedalās astoņas labākās komandas pēc divu apļu spēlēm, tiekoties savā starpā. Līdz izslēgšanas spēļu sākumam Madonas komandai atlikušas trīs ļoti svarīgas spēles. Šīs trīs izšķirošās spēles notiks: 4. martā pulksten 13 izbraukumā Jelgavā, spēlējot pret „Jelgavas NSC" komandu; svētdien, 5. martā, pulksten 15, kad mūsu komanda Madonas sporta centrā uzņems komandu VK „Jūrmala/T"; nākamsvētdien, 12. martā, pulksten 13 Madonas sporta centrā, kad tiks izspēlēta beidzamā regulārā čempionāta spēle pret „Kuldīgas NSS" komandu.
Par atbalstu Madonas volejbola komandai paldies Madonas novada pašvaldībai, Madonas uzņēmumam SIA „Logu maiņa", kā arī SIA „Madonas namsaimnieks".
03.03.2017.