1. februārī Madonā norisinājās 1. Latvijas kausa posms spēka trīscīņā bez ekipējuma, kas vienlaikus bija arī Madonas novada čempionāts.
Ar šīm sacensībām tika atklāta arī jaunā pauerliftinga sezona Latvijā. Šogad gaidāma liela konkurence, jo jau pats pirmais posms bija kupli apmeklēts, sacensībās piedalījās vairāk nekā pussimt dalībnieku no deviņām komandām.
Katrā kategorijā bija ļoti aizraujošas cīņas par godalgām, tomēr galvenā intriga bija komandu cīņā. Tāpat kā pagājušajā gadā galvenā spēkošanās bija starp Madonas komandu un pagājušās sezonas stiprāko komandu Latvijā – "Gulbenes K.S.P.".
Spraiga sacīkste aizsākās daiļā dzimuma pārstāvēm. Komandas apzinājās, ka katrs punkts svarīgs, tāpēc uz katru sportistu tika likta liela atbildības nasta. Līdz pat sacensību beigām neviens nezināja, kura būs stiprākā komanda. Nezinu, kas palīdzēja – veiksme, mājas sienas vai skatītāji, bet arī šogad Madonas komanda uzveica potenciāli stiprāko Gulbenes komandu un ieguva 1. vietu komandu vērtējumā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.02.2014.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS
Foto no čempionāta