Ādažos 19. jūnijā āra basketbola laukumos pie sporta centra notika "Orange team" kausa izcīņas pēdējās, vasaras 4. posma sacensības FIBA 3 × 3 basketbolā U-13 vecuma grupā (2003. g. dz. un jaunāki).
Piedalījās 14 komandas, kas pārstāvēja Madonu, Ogri, Ikšķili, Mārupi, Rūjienu, Ādažus, kā arī Rīgu. Šīs komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās. No Madonas BJSS spēlēja divas komandas. Komanda "Madona 1" (M. Lācis, M. Sniķis, E. Priževoits, J. Matušonoks) iekļuva astotdaļfinālā, bet zaudēja un tālāk cīņu neturpināja. "Madona 1" šajā posmā ieņēma 13. vietu. Komanda "Madona" (E. Skuja, A. Šilinskis, D. Točs, R. Ostrovskis) izcīnīja uzvaru astotdaļfinālā, bet ceturtdaļfinālā "trakā" mača pagarinājumā sekoja zaudējums Ogres komandai. Komanda "Madona" posmā ieguva 8. vietu.
Finālā šajā posmā iekļuva vietējā Ādažu "Jurīšpuikas" un Juglas komandas. Kopā četros posmos piedalījās 26 komandas. Kopvērtējumā komanda "Madona 1" ierindojās 10. vietā, bet komanda "Madona" ieņēma augsto 5. vietu. Uzvarētāji un dalībnieki saņēma balvas no atbalstītājiem: "Sportland", Latvijas Basketbola savienības, kā arī VEF LJBL, AS "Lazdonas piensaimnieks", "Kārums", "Latbana group", "Smiltenes piens", BK "Barons"/LDZ, ZS "Jāņkalni", "Wok to Walk", "Bosix", "Sporta Bode".
Paldies Madonas BJSS un jauniešu vecākiem par sapratni un atbalstu basketbolistiem, jo arī vasaras brīvajos mēnešos pirms treniņnometnes nepieciešama spēļu prakse.
Tiekamies 16. un 17. jūlijā Rīgā, Brīvības pieminekļa laukumā, 5. Latvijas čempionātā 3 × 3 basketbolā un "23. Topbumbas" 2. posma sacensībās Cesvainē 30. jūlijā pulksten 11 pilsētas svētku ietvaros.