15. maijā Rīgā ar finālspēlēm noslēdzās Oly Bet entuziastu volejbola līgas čempionāts.
2021./2022. gada 2. līgas čempionātā piedalījās arī Madonas sieviešu volejbola komanda un MIX (3 × 3) Madonas komanda. Abas komandas pēc regulārā čempionāta iekļuva izslēgšanas spēlēs. Madonas sieviešu komanda pusfinālā ar rezultātu 3 : 0 pārspēja Aizputes komandu un iekļuva finālā. MIX komanda pusfinālā ar rezultātu 1 : 2 zaudēja "LM Logi" komandai.
Spēlē par zelta medaļām Madonas sieviešu komanda pēc diezgan neveiksmīga pirmā seta sākuma spēja saņemties un uzvarēt gan pirmajā setā, gan visā spēlē ar rezultātu 3 : 0 un izcīnīja čempioņu titulu. MIX komandai spēlē par bronzas medaļām pretī stājās Vecumnieku komanda. Spēle ritēja punkts punktā abos setos, bet bronzas medaļas tomēr ieguva Vecumnieku komanda, uzvarot ar rezultātu 2 : 0. Madonas komandai – 4. vieta.
Čempionāta uzvarētāju – Madonas sieviešu- komandā visas sezonas garumā spēlēja: Gunta Ņesterenko, Anita Pizele, Baiba Lutere, Ilze Rubule, Līna Gailuma, Marta Nipāne, Karlīna Daukše, Alise Igale, Rūta Špune, Rūta Linde, Rita Rubule, Sabīne Cimdiņa, Agija Ankeviča.
Sveicam komandu ar šo lielisko panākumu!
MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
attīstības nodaļas
vecākais speciālists sporta jomā
31.05.2022.