16. jūlijā uz Olimpiskajām spēlēm Tokio no lidostas "Rīga" devās pirmie Latvijas sportisti.
Starp Latvijas izlases sportistiem ir arī mūsu novadnieks, mētrēnietis, kādreizējais Madonas sporta skolas audzēknis volejbolā Edgars Točs. Olimpiskajās spēlēs Tokio viņš pārī ar Mārtiņu Pļaviņu uzsāks sacensības pludmales volejbolā jau 26. jūlijā pulksten 11. Nākamās spēles ir paredzētas 29. jūlijā pulksten 11 un 30. jūlijā pulksten 9.
Aicinu visus neklātienē sekot līdzi Edgara un Mārtiņa sacensībām pludmales volejbola laukumos Olimpiskajās spēlēs. Vēlēsim veiksmi, meistarību, cīņas sparu un uzvaras gan Edgaram ar Mārtiņu, gan visiem pārējiem Latvijas sportistiem!
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš kvalificējās Olimpiskajām spēlēm Tokio 2020. gadā, un ir labā sportiskajā formā.
MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
Attīstības nodaļas vecākais speciālists sporta jomā
21.07.2021.