25. aprīlī pieņemšanā Rīgas pilī pie Valsts prezidenta Egila Levita un viņa kundzes Andras Levites ciemojās Pekinas Ziemas olimpisko spēļu dalībnieki.
Pieņemšanā pie Valsts prezidenta pabija arī madonieši – distanču slēpotāja Kitija Auziņa, Raimo Vīgants, treneris distanču slēpošanā Dainis Vuškāns un Latvijas Slēpošanas savienības valdes pārstāvis Gunārs Ikaunieks.
Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējiem – stafetes komandai kamaniņu sportā – Egils Levits pasniedza piemiņas medaļas.
Pārējie olimpieši tika sveikti ar vēlējumu arī turpmāk godam nest Latvijas vārdu pasaulē.
27.04.2022.