Ar spēlēm 12. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā ir noslēdzies Madonas novada atklātais čempionāts futzālā (telpu futbolā).
Saskaitot visus izcīnītos pun-ktus, par Madonas novada atklātā čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda "Kusa" (25 punkti). Otrajā vietā – komanda "Kvarcs" (24 punkti), bet trešajā vietā – komanda "Zellis" no Gulbenes (22 punkti).
Čempionātā piedalījās septiņas komandas: "Aizpurve", "Madona", "Zellis"/Gulbene, "Lubāna", "Kusa", "Kvartālisti", "Kvarcs".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.04.2014.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators
AUTORA foto