29. novembrī Madonas sporta centrā norisinājās Madonas novada atklātais čempionāts 100 lauciņu dambretē.
Piedalījās 15 spēlētāji. Gāja visādi, bet apmierināti bija tikai vīrieši. Sievietes bija dusmīgas, jo viņām bija jāspēlē vienā "katlā" ar vīriešiem, bet viņām nebija medaļu.
Čempionātā pelnītu uzvaru guva treneris Rudolfs Kalniņš, kas saņēma medaļu un kausu. Otrās vietas medaļu izcīnīja Jāzeps Juhnevičs. Viņš veica arī tiesneša pienākumus, tiesāt palīdzēja Guntis Skudra. Trešo vietu un medaļu godam nopelnīja Jānis Juhnevičs.
13. decembrī pulksten 11 Madonas sporta centrā notiks Madonas novada atklātais čempionāts šahā, kur sievietēm un vīriešiem arī būs jāsacenšas kopējā vērtējumā. Visi šaha spēlētāji laipni gaidīti.