7. martā noslēdzās Madonas novada atklātā basketbola čempionāta divu apļu regulārais čempionāts, un sākās play-off spēles.
Regulārajā čempionātā 1. vietu ar 19 punktiem izcīnīja komanda „SolArt Būve/U-17", 2. vietā ar 17 punktiem ierindojās komanda „Cesvaine", 3. vietā (arī ar 17 punktiem) iekļuva komanda „Fake Taxi", 4. vietā ar 14 punktiem – komanda „Barkava", 5. vietā ar 12 punktiem – komanda „MBJSS U-16", 6. vietā ar 11 punktiem – komanda „Santeko".
Play-off spēlēs lielu pārsteigumu nebija, jo 1. vietas ieguvēji – „SolArt Būve/U-17" – viegli uzvarēja 35+ vīru komandu „Santeko". Tāpat 2. vietas komanda „Cesvaine" pārliecinoši apspēlēja „MBJSS U-16". Cīņā starp „Fake Taxi" (3. vieta) un „Barkava" (4. vieta) šoreiz labāk spēli aizvadīja zemāk esošā komanda, un finālos par medaļām cīnīsies Barkavas komanda.
Madonas pilsētas sporta centrā turpināsies novada čempionāta finālspēles, kuras apkalpos uzaicinātie tiesneši no Jēkabpils un Rokišķiem (Lietuva).
Mazajā finālā par 4.-6. vietu cīnīsies „MBJSS U-16", „Santeko" un „Fake Taxi" komandas, bet lielajā finālā tiksies „Cesvaine", „Barkava" un „SolArt Būve/U-17".
Čempionāta noslēgumā 1.-3. vietu ieguvušās komandas saņems Madonas novada pašvaldības sarūpētos kausus, komandu dalībnieki – medaļas. Komandas, kuras ieņems 4.-6. vietu, saņems piemiņas kausus. BK „Madona" katras komandas vērtīgāko spēlētāju apbalvos ar piemiņas balvu.
28. martā Madonas pilsētas sporta centrā bija paredzēta Madonas novada basketbola svētku kulminācija. Sakarā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju, lai ierobežotu vīrusa „Covid-19" izplatību, čempionāta norise tiks precizēta.
17.03.2020.