Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Noslēgušās ziemas sacensības biatlonā

AIRA BĒRZIŅA, Madonas BJSS trenere biatlonā

Autors • 07.04.2015.

Burtu lielums

Ar Latvijas kausa izcīņu un Lietuvas čempionātu biatlonisti noslēdza ziemas sezonu.
21. un 22. martā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norisinājās beidzamās šīs ziemas sacensības biatlonā. Tās pulcēja vairāk nekā simt biatlonistu no Cēsīm, Alūksnes, Daugavpils, Talsiem, Aizkraukles, Madonas. Konkurenci sastādīja arī sportisti no Viļņas, Ignalinas, Visaginas, Anīkščiem un Nemenčines.

Madonas BJSS komandu pārstāvēja desmit biatlonistu. Pirmajā dienā ļoti grūtos laikapstākļos visi sacentās klasiskajā biatlonā. C grupā jauniešiem, kur startēja 21 dalībnieks, 2. vieta – Jēkabam Putniņam, 4. vieta – Ilvaram Biseniekam. C grupā jaunietēm 13 dalībnieču konkurencē 2. vietā – Elizabete Paura, 4. vietā – Dana Nagle.
Otrajā dienā lieliskos laikap­stākļos notika sacensības sprintā. C grupā jauniešiem dubultuzvara tika Ilvaram Biseniekam un Jēkabam Putniņam, jaunietēm 5. vietu izcīnīja Karīna Narkovska.
Ziemas sezona noslēgusies, bet jaunieši pēc nelielas atpūtas sāks gatavoties vasaras biatlona sezonai.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px