Ar Latvijas kausa izcīņu un Lietuvas čempionātu biatlonisti noslēdza ziemas sezonu.
21. un 22. martā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norisinājās beidzamās šīs ziemas sacensības biatlonā. Tās pulcēja vairāk nekā simt biatlonistu no Cēsīm, Alūksnes, Daugavpils, Talsiem, Aizkraukles, Madonas. Konkurenci sastādīja arī sportisti no Viļņas, Ignalinas, Visaginas, Anīkščiem un Nemenčines.
Madonas BJSS komandu pārstāvēja desmit biatlonistu. Pirmajā dienā ļoti grūtos laikapstākļos visi sacentās klasiskajā biatlonā. C grupā jauniešiem, kur startēja 21 dalībnieks, 2. vieta – Jēkabam Putniņam, 4. vieta – Ilvaram Biseniekam. C grupā jaunietēm 13 dalībnieču konkurencē 2. vietā – Elizabete Paura, 4. vietā – Dana Nagle.
Otrajā dienā lieliskos laikapstākļos notika sacensības sprintā. C grupā jauniešiem dubultuzvara tika Ilvaram Biseniekam un Jēkabam Putniņam, jaunietēm 5. vietu izcīnīja Karīna Narkovska.
Ziemas sezona noslēgusies, bet jaunieši pēc nelielas atpūtas sāks gatavoties vasaras biatlona sezonai.