Madonas BJSS vakara slēpojumu cikla "Smecere 2015" noslēguma – 5. posma – sacensības brīvajā stilā, kas bija paredzētas šodien, 11. martā, tiek pārceltas uz 16. martu.
Par to informē sacensību galvenais tiesnesis Dainis Vuškāns. Madonas BJSS un novada pašvaldības vakara slēpojumu ciklam, kas norisinās sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" trešdienu vakaros, pavisam ir pieci posmi. Slēpojumi notika 7. un 21. janvārī, 11. un 25. februārī.