Septembrī pēc vairāku gadu pārtraukuma Madonas pilsētas sporta centrā piektdienu vakaros un sestdienās norisinājās atklātais novada čempionāts basketbolā vīriešu un jauniešu komandām.
Novada čempionātā spēlēja 8 komandas: "Madonas BJSS 99", "Madonas BJSS 98", Madonas BJSS U-19, BK "Madona", BK "Madona"/Seniors, "Cesvaine", "Barkava", "Vecie metēji".
Čempionāts notika 7 kārtās – pamatturnīrā notika 28 spēles, 4 izslēgšanas spēles,
2 pusfināla spēles un 2 finālspēles.
Pamatturnīrā 1. vietā bija komanda MBJSS U-19, 2. vietu ieņēma BK "Madona",
3. vietā – "Cesvaine", un 4. vietā ierindojās "Barkava".
Pusfinālā tikās MBJSS U-19 un "Barkava" (100 – 73) un BK "Madona" – "Cesvaine"
(76 – 67). Abās spēlēs pārākas bija regulārā čempionāta 1. un 2. vietas ieguvējas komandas – MBJSS U-19 un BK "Madona".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.11.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris