21. decembrī ar 8. kārtu noslēdzies Madonas novada atklātais čempionāts zolītē.
Kopvērtējumā par 2014. gada Madonas novada čempionu zolītē kļuva Ilgvars Gritāns, kas Madonas novada pašvaldības dāvāto kausu un zelta medaļu aizveda uz Viļāniem. Sudraba godalga palika Madonā – Raimondam Skujam, bet bronzas medaļu izcīnīja rugājietis Elmārs Pipurs. Vēl ar medaļām tika apbalvoti 4., 5. un 6. vietas ieguvēji: dalībnieks no Gulbenes Ilmārs Stojašs un divi madonieši – Jānis Vilcāns un Māris Kalniņš.
Ziemas un rudens sezonā tika izspēlētas 8 kārtas pa 24 partijām katrā. Vērtēti tika 6 kārtu labākie rezultāti. Beidzamajā kārtā piedalījās arī 2014. gada republikas čempions zolītē alūksnietis Jānis Praznicāns, kas 32 dalībnieku konkurencē izcīnīja 2. vietu. Kopumā gada garumā čempionātā piedalījās 54 dalībnieki – pārsvarā no Vidzemes un Latgales novadiem.
Paldies Rudolfam Kalniņam par čempionāta organizēšanu un vadīšanu.
Turnīri zolītē atsāksies 18. janvārī. Vairāk informācijas – mājas lapā www.zolei.lv. Laipni lūgti piedalīties arī šā gada zolītes čempionātos!