2. oktobrī noslēdzošajā sezonas spēlē FK "Madona" izcīnīja uzvaru pār FK "Lielupe" ar rezultātu 5 : 0. Šī uzvara nodrošināja FK "Madona" bronzas medaļas Latvijas futbola 3. līgas čempionāta ziemeļu zonā.
Šajā spēlē ar trīs vārtu guvumu atzīmējās Oskars Saliņš. Par labāko līgas uzbrucēju tika atzīts FK "Madona" spēlētājs Markuss Stabulnieks, kas septiņas reizes sezonā pārspēja pretinieku vārtsargus.
Pirms došanās ceļā uz Rīgu Madonas futbolisti diezgan amizantā veidā nokļuva ceļu satiksmes negadījumā, bet, par laimi, ar visiem viss bija kārtībā. Šis starpgadījums liedza futbolistiem uz spēli ierasties laikus, un madonieši laukumā devās tieši no komandas autobusa. Bet tas nepavisam nebija šķērslis, jo jau spēles sestajā minūtē pēc lieliskas Markusa Stabulnieka piespēles vienatnē pret vārtsargu nonāca Oskars Saliņš, kas bumbu raidīja pretinieku vārtos. Spēles turpinājumā abas komandas apmainījās ar vārtu gūšanas iespējām, vispirms savu meistarību madoniešu vārtos demonstrēja Ainārs Jefimovs, kas skaistā lēcienā atvairīja pretinieku sisto bumbu, bet dažas minūtes vēlāk madoniešiem bija iespēja palielināt spēles rezultātu, tomēr pēc kārtējā lieliskā centrējuma no Markusa puses komandas biedri nespēja bumbu ieraidīt tukšos vārtos. Tomēr pirmā puslaika izskaņā Oskara Saliņa "zelta galvu" kārtējo reizi ar centrējumu atrada Markuss, un madonieši puslaikā devās ar divu vārtu pārsvaru. Otrā puslaika sākumā pretinieku komandas aizsargs nopelnīja savu otro dzelteno kartīti, kas nozīmēja, ka Lielupes komanda nonāca mazākumā, un jau minūti vēlāk ar savu trešo pieskārienu bumbai Edgars Arsentjevs guva savus pirmos vārtus sezonā. Pēc centrējuma bumbu nesadalīja pretinieku komandas aizsargi, un tā nonāca pie Edgara, kas to raidīja vārtu apakšējā stūrī. Otrā puslaika vidū bija redzams cepuru lietus laukumā, jo Markuss Stabulnieks kārtējo reizi nokārtoja lielisku vārtu gūšanas iespēju savam partnerim, izvirzot Oskaru Saliņu uz tukšiem vārtiem, kurš guva savus trešo vārtus spēlē. Jau spēles izskaņā savus pirmos vārtus guva Markuss Mārtiņš Stabulnieks, kas veica kārtējo solo reidu pretinieku soda laukumā un bumbu raidīja pretinieku sargātajos vārtos.
Spēles fināla svilpei skanot, rezultāts uz tablo vēstīja 5 : 0. Ar šo uzvaru FK "Madona" noslēdza sezonu bronzas medaļnieku godā LFF 3. līgas ziemeļu zonā.
FK "Madona" pateicas visiem mūsu atbalstītājiem, kas visas sezonas gaitā mūs dzina uz priekšu pretī uzvarām. Paldies!
DĀVIDS SILIŅŠ
5.10.2022.