Ar pusfinālu un finālu spēlēm 14. maijā Madonas pilsētas sporta centrā tika noskaidroti Madonas novada atklātā čempionāta volejbolā vīriešiem un sievietēm čempioni 2016. gadā.
Čempionātā piedalījās septiņas vīriešu komandas. Vīriešiem pirmajā pusfināla spēlē regulārā čempionāta uzvarētāja Madonas pilsētas 2. vidusskolas komanda ar rezultātu 3 : 0 uzvarēja Ērgļu komandu, bet otrajā pusfināla spēlē Mētrienas komanda ar 3 : 2 pārspēja "MADNO" komandu. Spēlē par 3. vietu "MADNO" interesantā spēlē ar 3 : 2 uzvarēja Ērgļu komandu un ieguva bronzas medaļas. Spēlē par Madonas novada čempionu titulu Madonas pilsētas 2. vidusskola uzvarēja Mētrienas komandu ar rezultātu 3 : 1 un izcīnīja zelta medaļas, Mētrienas komandai – sudraba medaļas.
Madonas novada atklātajā regulārajā čempionātā volejbolā sievietēm piedalījās deviņas komandas. Pirmajā pusfināla spēlē Varakļānu komanda ar 3 : 1 uzvarēja komandu "Heta", bet otrajā pusfināla spēlē "Gumaka māsas" (Jēkabpils) ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja komandu "Madona". Spēlē par trešo vietu sacentās pagājušā gada finālistes "Heta" un "Madona". Ar rezultātu 3 : 2 uzvarēja un bronzas medaļas izcīnīja Madonas komanda. Finālā sacentās Varakļānu komanda un "Gumaka māsas". Ar rezultātu 3 : 0 zelta medaļas izcīnīja komanda no Jēkabpils – "Gumaka māsas", bet Varakļānu komandai – sudraba medaļas.
Uzvarētāju komandas un godalgoto vietu ieguvēju komandas saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātos kausus, bet dalībnieki tika pie medaļām, uzvarētājiem – piemiņas kausi. Ar kausiem tika apbalvotas arī regulārā čempionāta uzvarētāju komandas – Madonas pilsētas 2. vidusskola un "Heta".
Paldies Jānim Sudāram par čempionāta gaitas nodrošināšanu, skatītājiem – par atbalstu.
Uz tikšanos karjera ezera pludmales volejbola laukumos jau 8. un 9. jūnijā!
Vairāk foto: www.madona.lv sadaļā "Sports/foto galerija".