Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

No Liepājas – ar divām U-16 Latvijas čempionāta medaļām

ANITA KRAUKLĪTE, vieglatlētikas trenere

Autors • 02.03.2020.

No Liepājas – ar divām U-16 Latvijas čempionāta medaļām
Burtu lielums

22. un 23. februārī Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts telpās U-16 grupas zēniem un meitenēm.

Piedalījās vairāk nekā 500 dalībnieku no visas Latvijas, izpildot pirms tam kvalifikācijas normatīvus 24 disciplīnās.

No Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas čempionāta prasības izpildīja septiņi sportisti. Pēc veiksmīgi aizvadītām divām sacensību dienām mājup tika atvestas divas medaļas.
Sudraba medaļu augstlēkšanā izcīnīja Undīne Baškevica (1 m 65 cm). Bronzas medaļu lodes grūšanā ar pēdējo, sesto grūdienu burtiski izrāva no rokām konkurentei no Gulbenes mūsu Nikola Innus (11 m 35 cm). Abas jaunietes sasniedza lielisku personisko rekordu, un prieks jo lielāks, ka tas ir panākts tieši ziemas atbildīgākajā posmā. Vēl ar personiskajiem rekordiem un augstām vietām priecēja Renāte Tropa trīssoļlēkšanā (10 m 12 cm – 4. vieta) un Gustavs Griboniks augstlēkšanā (1 m 66 cm – 6. vieta).
Paldies sportistiem par cīņassparu un pozitīvajām emocijām, vecākiem – par līdzi jušanu un īkšķu turēšanu.



03.03.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px