22. un 23. februārī Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts telpās U-16 grupas zēniem un meitenēm.
Piedalījās vairāk nekā 500 dalībnieku no visas Latvijas, izpildot pirms tam kvalifikācijas normatīvus 24 disciplīnās.
No Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas čempionāta prasības izpildīja septiņi sportisti. Pēc veiksmīgi aizvadītām divām sacensību dienām mājup tika atvestas divas medaļas.
Sudraba medaļu augstlēkšanā izcīnīja Undīne Baškevica (1 m 65 cm). Bronzas medaļu lodes grūšanā ar pēdējo, sesto grūdienu burtiski izrāva no rokām konkurentei no Gulbenes mūsu Nikola Innus (11 m 35 cm). Abas jaunietes sasniedza lielisku personisko rekordu, un prieks jo lielāks, ka tas ir panākts tieši ziemas atbildīgākajā posmā. Vēl ar personiskajiem rekordiem un augstām vietām priecēja Renāte Tropa trīssoļlēkšanā (10 m 12 cm – 4. vieta) un Gustavs Griboniks augstlēkšanā (1 m 66 cm – 6. vieta).
Paldies sportistiem par cīņassparu un pozitīvajām emocijām, vecākiem – par līdzi jušanu un īkšķu turēšanu.
03.03.2020.