Kad beidzot sniegs bija sapūsts, trases – baltas, 19. un 20. janvārī sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norisinājās arī Madshus Latvijas kausa 1. posma sacensības biatlonā junioriem un jauniešiem.
Starp dalībniekiem bija ne tikai Latvijas biatlonisti, bet arī sportisti no Krievijas un Lietuvas. Sacentās Alūksnes, Aizkraukles, Cēsu pilsētas sporta skolas, Daugavpils, Talsu novada sporta skolas un Madonas sporta skolas jaunie biatlonisti.
19. janvārī norisinājās sacensības sprinta distancē, bet 20. janvārī –
distancē ar masu startu. Junioru un A grupas jauniešu sacensībās abas dienas uzvarēja Edgars Mise, sprintā – Sanita Buliņa un masu startā – Inese Golubeva.
Kā veicās Madonas BJSS biatlonistiem? Pie godalgotajām vietām nebija tik viegli tikt. No Madonas BJSS biatlonistēm 6 km sprinta distancē un 8 km masu starta distancē 2. vietu izcīnīja Elizabete Stangaine. B grupā jaunietēm masu starta distancē 2. vietā – Kima Krūmiņa. A grupā jaunietēm Danai Naglei – 3. vieta masu starta distancē. Sprintā bija jāsamierinās ar vairākām ceturtajām vietām. A grupā Ilvars Bisenieks un Dana Nagle – 4. vietā, B grupā Kima Krūmiņa – 4. vietā, Elizabete Paura – 5. vietā, Agnija Nagle – 5. vietā.
10 km masu starta distancē Ilvars Bisenieks ierindojās 7. vietā kopējā vērtējumā ar junioriem, bet A grupā viņam atkal 4. vieta.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.smeceressils.lv.
Latvijas Biatlona federāciju sacensībās pārstāvēja viceprezidents Gundars Upenieks un ģenerālsekretārs Krišjānis Meirāns. Uzvarētājus apbalvoja ar diplomiem un medaļām.
31.01.2018.