Degumnieku sporta zālē no 27. marta līdz 28. marta agram rītam norisinājās nakts kausa izcīņa futbolā. Nakts futbols Degumniekos norisinājās kā ik gadu, jo ir tradicionāls pasākums.
Neticami liels komandu skaits šogad izteica vēlēšanos spēlēt futbolu. Šo sacensību galvenais tiesnesis bija Uģis Meiers, sacensību gaitu uzraudzīja tiesnesis Arvis Aizsilnieks. Turnīra spēli rīkoja Ošupes pagasta pārvalde, piedalījās deviņas spēcīgākās komandas, tāpēc cīņas bija aizraujošas un līdzjutējiem saistošas.
A apakšgrupā laukumā devās "Kvartālistu" komanda, viņiem pretī stājās "Varakļāni 2". Šajā spēlē spēcīgāki izrādījās "Varakļānu 2" futbolisti, kas spraigā spēlē panāca uzvaru. Vīri bija spēcīgi kā ozoli, cīnījās kā lauvas. Bija interesanti kā spēlētājiem, tā skatītājiem, jo azarts sita augstu vilni.
Jāuzteic komandas "Varakļāni 1" cīņasspars. Futbolisti cīnījās no visa spēka, dažās spēlēs pēdējās minūtēs atgūstot vārtus. Ļoti labu un saskaņotu spēli parādīja uzvarētāji – komanda "Degumnieku juniors".
Futbolā uzvar vai zaudē komanda, nevis kāds atsevišķi, tādēļ paldies visiem komandu spēlētājiem. Paldies Ošupes pagasta pārvaldes vadītājam Aigaram Šķēlam, tiesnešiem par operatīvo darbu un atbalstu organizatoriskajos jautājumos.