Kaut gan saulainu dienu bijis maz, sācies Madonas pilsētas 2017. gada
atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Otrais posms paredzēts pirms
Jāņiem –
21. un 22. jūnijā.
Sacensības, kas jau tika atklātas volejbola laukumos pie karjera ezera, notiks visu vasaru. Pavisam tiek rīkoti pieci posmi un fināla sacensības. Pirmais posms norisinājās 7. un 8. jūnijā, 2. posms ieplānots 21. un 22. jūnijā, 3. posms – 5. un 6. jūlijā, 4. posms – 19. un 20. jūlijā, 5. posms – 2. un 3. augustā, bet fināla posms – 9. un 10. augustā (piedalās 12 labākās komandas pēc četru labāko posmu kopvērtējuma).
Sacensības notiek Madonas pilsētas pludmales volejbola laukumos, kuri atrodas karjera ezera teritorijā, spēļu sākums – pulksten 18. Pludmales volejbola čempionāta galvenais tiesnesis – Vasilijs Trusovs. Komandu reģistrēšana notiek sacensību dienā līdz pulksten 17.40 sacensību norises vietā, kā arī elektroniski iepriekšējā dienā pirms sacensībām (e-pasts [email protected]).
Kā informē Vasilijs Trusovs, 7. jūnijā piedalījās 17 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Meistarīgākā šajā posmā vīriešu konkurencē bija komanda no Madonas „Logu Maiņa" (Vasilijs Trusovs un Dzintars Šķēls), 2. vietā – arī Madonas komanda „Fridrihsons/Seržāns" (Artūrs Fridrihsons un Jurģis Seržāns), 3. vietā – „Stokers" (Rihards Puķītis un Dāvis Midzenis) no Jēkabpils.
8. jūnijā spēcīgākā sieviešu konkurencē bija Līvānu komanda „Latgales Mežsaimnieks", 2. vietā – komanda „LID", 3. – komanda „Pienenītes".
Vīriešiem 40+ spēcīgāko trijniekā iekļuva Madonas „Ezis" (Jānis Sudārs, Māris Belorags un Andris Stalīdzāns), 2. vietā – „MADNO" (Arkādijs Strods, Ivars Bodžs un Dzintars Vasiļjevs), 3. vietā – „Signāls EM" (Alvis Greidiņš, Sandis Sproģis un Edgars Līcītis).
13.06.2017