Pagājušās sestdienas izbraukuma spēlē Vecumniekos vīriešu volejbola komanda „Madona" piecos setos ar rezultātu 2 : 3 piekāpās VK „Vecumnieki" komandai.
Ļoti vajadzīgo trīs punktu vietā izcīnīts gan tikai viens. Mūsu komandai ir atlikušas divas spēles Madonas sporta centrā – sestdien, 7. martā, pulksten 15 ar RVS (Rīgas Volejbola skola) komandu un svētdien, 8. martā, spēle ar Kuldīgas NSS komandu, kura sākotnēji tika plānota pulksten 17, notiks pulksten 13.
Patlaban čempionātā piekto vietu ar 26 punktiem ieņem Rēzeknes komanda, sesto – „Valgunde" (25 p.), septīto – „Gludi LM/Rīga" komanda (24 p.). „Madona" ar 22 punktiem ir astotajā vietā. Minētajām komandām regulārajā čempionātā atlikusi viena spēle, mūsu komandai – divas. Uzvarot abās mājas spēlēs, „Madona" var iegūt 28 punktus un apsteigt šīs komandas turnīra tabulā.
Gaidām krietnu līdzjutēju pulku!