25. oktobrī Madonas pilsētas sporta centrā ar rezultātu 4 : 1 telpu futbola komanda "Madona" pieveica pretiniekus – komandu "DSV Transport".
Līdz ar uzvaru veiksmīgi uzsākta sezona Latvijas čempionātā telpu futbolā 1. līgā, kas ir pirmā sezona tik augsta ranga sacensībās telpu futbolā. Komandas treneris ir Elmārs Želvis, menedžeris – Armands Meščerskis.