Kamēr Madonā norit gatavošanās pasaules čempionātam rollerslēpošanā, 26. un 28. jūlijā slēpošanas un biatlona centra "Cēsis" sporta bāzē norisinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā, kur piedalījās arī Madonas BJSS biatlonisti.
Sportisti vasaras biatlonā distanci veica ar rolleriem. Sprinta distancē 10 km visātrāk veica Edgars Mise. B grupā 6 km sprinta distancē uzvarēja Līva Šahno. C grupā Madara Veckalniņa izcīnīja 2. vietu.
A grupā jaunietēm Elizabetei Paurai – 4. vieta, Kimai Krūmiņai – 6. vieta. D grupā, skrienot krosu, sīvā konkurencē uzvarēja Keita Patrīcija Kolna un Armands Zālītis, 3. vietā – Madara Žuka un Ernests Plotka, 4. vietā – Alekss Škaļikovs.
Individuālajā distancē Edgaram Misem 1. vieta. Junioru grupā Ieva Pūce, veicot 12,5 km, izcīnīja 1. vietu, A grupā Kimai Krūmiņai un Elizabetei Paurai – attiecīgi 4. un 5. vieta, B grupā Līvai Šahno – 2. vieta, Raivim Voselim – 5. vieta. C grupā Bruno Bīrītis ierindojās 2. vietā, Madara Veckalniņa ieņēma 3. vietu.
D grupā skrējiena distancē ar masu startu uzvarēja Madara Žuka un Armands Zālītis, Aleksam Škaļikovam – 3. vieta.
06.08.2019.