Vieglatlēti vasaras sezonu ir noslēguši un parādījuši sevi no vislabākās puses. Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunieši un Madonas novada pieaugušie piedalījušies Latvijas čempionātos (LČ), kur izcīnījuši 16 medaļu – 2 zelta, 5 sudraba, 9 bronzas.
Tāpat seši mūsu sportisti tika iekļauti Latvijas izlases sastāvā līdzdalībai starptautiskajos mačos.
6. jūnijā Rīgā LČ U-14 grupā bronzas godalga – Laurai Dūmai 80 m barjerskrējienā
(13,97 sek.), 4. vieta – Aritai Krastai 2 kg lodes grūšanā (11,30 m).
13. un 14. jūnijā Valmierā LČ daudzcīņās bronzas medaļa – Reno Apinim desmitcīņā jauniešiem (5457 punkti).
27. un 28. jūnijā Ventspilī LČ U-18 grupā sudrabs kārtslēkšanā Krišjānim Beļauniekam (3 m) un Evijai Beļovai (2,70 m), bronza – Reno Apinim tāllēkšanā (6,47 m) un Krišjānim Beļauniekam augstlēkšanā (1,90 m).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.09.2014.
Ar sapni par mūsdienīgu stadionu Madonā –
ANITA KRAUKLĪTE,
vieglatlētikas trenere
Foto no arhīva