26. oktobrī, skolēnu brīvlaikā, Madonas pilsētas sporta centrā notika "Minikausa" izcīņas spēles – 1. posma sacensības pašiem jaunākajiem basketbolistiem U-10 (2006. g. dz. un jaunāki) vecuma grupā.
Šajā grupā Latvijā piedalās 40 komandas. Pie mums, Madonā, uz 1. posma tikšanos pilsētas sporta centra laukumos ieradās 13 komandas. Visa diena tika aizvadīta aktīvi un sportiski – 19 spēles uz abiem laukumiem notika no pulksten 9 līdz 19.
Jaunie basketbolisti sacentās divās jaunās basketbola elementu stafetēs un parādīja minibasketbolā iemācītos spēles elementus.
Šajā posmā Madonas BJSS U-10 1. komanda (2006. g. dz.) sacentās ar Rēzeknes "Ezerzeme", Limbaži/Salacgrīva, Madona/Ērgļi komandām. MBJSS 2. komanda (2007. g. dz.) sacentās ar Balvu, Cēsu, Smiltenes komandām. Ivara Tetera trenētās Madonas BJSS komandas jaunie basketbolisti spēlēja ar Madonas, Valmieras un Alūksnes komandām.
Par spēļu rezultātiem pašlaik nav jāsatraucas, jo jāsāk apgūt grūtos basketbola pamatelementus, jānoskaidro, kurš būs teicams treniņu apmeklētājs, cīnītājs, komandas gara veidotājs utt.
Pēc veiksmīgi aizvadītā 1. posma visas komandas un ikviens mazais basketbolists saņēma diplomu un garšīgu balviņu.
Ar to basketbola aktivitātes mazajiem nebeidzas, apmeklējam lielo komandu spēles, lai mācītos, gaidām 2. un 3. posma sacensības. Aicinu 2006.-2009. g. dz. jaunos basketbola interesentus un topošos talantus uz basketbola treniņiem!